Alba Chat

Kliko Mbi Foto Hini Ne Radio Chat Flatcast Chat, Radio Zemra, Ars Radio, Radio Paradisso, Radio Albertina, Radio Gostivari, Radio Florentina, Radio Debreshi, Radio Gurbeti Radio Kraka, Te gjitha Radiot ne nje vend Kliko Tani Vizito
radio-chat

Sunday, October 9, 2011

Muzik Shqip 2012
Kerko Kengen tuaj te preferuar
Muzik Shqip, Shkarko Falas

HITET DHE ALBUMET E FUNDIT [2011]
- RAP - HIP-HOP SHQIP [2011]
- HITET DHE ALBUMET E FUNDIT [2010]
- RAP - HIP-HOP SHQIP [2010]
- HITET DHE ALBUMET E FUNDIT [2009]
- ILAHIJE
- KENGE KOMBETARE
- KENGE POPULLORE
- MELODI TE PAVDEKSHME

- MUZIK SHQIP [2005-2008]
tyyp - MUZIKA ANGLISHT
- TALLAVA
- VALLE


www.Shqipet.Ch - 2009-2011 - Kontako: info@shqipet.ch

1 comment: